KURUMSAL ÇÖZÜMLER  (Profesyonel Çalışmalar)

 

PSA Akademi’de bireysel eğitimlerin yanı sıra kurumlar içinde özel programlar hazırlamaktayız. Lansmanlar, basın toplantıları, bayi toplantıları gibi etkinlikleri düzenleyebileceğiniz PSA Akademi’de bu etkinliklerinizi profesyonel eğitim kadromuzun eşliğinde verilen derslerle renklendirebilirsiniz. Özel U tasarım eğitim alanımızda ürün ve hizmetlerinizin fotoğraf ve reklam çekimleri için kiralama hizmeti taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınız için motivasyon etkinliklerinizi PSA Akademi’de düzenleyebilirsiniz.

 

CATERING

KURUMSAL ETKİNLİKLER

MEKAN KİRALAMA

ARGE

PSA /PASTA SANATI CATERING

Ev, Ofis Davetleriniz ve organizasyonlarınızda hem samimi bir hava yakalamak, hem de uzun süre konuşulmak istiyorsanız Türk ve Dünya Tatlılarından hazırladığımız lezzetlerden seçerek menülerinizi hazırlayıp misafirlerinize sunabilirsiniz. Konuklarınızı sunduğunuz ikramlarla büyülemek, damak lezzetlerini yeniden keşfetmelerini sağlamak için doğru yerdesiniz.

 

MUTFAK ETKİNLİKLERİ / ŞİRKETÇE PİŞİRİYORUZ

İşyerinizden arkadaşlarınızla beraber maksimum 15 kişilik gruplar halinde okulumuzda pastacılık dersleri alabilirsiniz. Mönüyü kendiniz belirleyebilir ya da bu konuda şeflerimize danışabilirsiniz. 4 saat sürecek eğlenceli bir deneyimin ardından pişirdiğiniz tatlıları keyfini sizin için kurulacak güzel bir sofrada sohbet eşliğinde çıkarabilirsiniz.

 

KURUMLARA ÖZEL EĞİTİMLER

PSA Akademi yiyecek-içecek sektöründeki firmaların personellerini eğitmek üzere ihtiyaçlarına özel eğitimler kurgulayabilir veya firmalar PSA’nın vermiş olduğu eğitimlerden yararlanabilirler. Yurtiçi ve yurtdışından gruplara yönelik çeşitli paket programları organize edilebilir.

 

ÖZEL DAVETLER VE ETKİNLİKLER

Firmanızın basın için, şefler için, bloggerlar için veya kendi çalışanları için düzenleyeceği her türlü kokteyl organizasyonunda bizden destek alabilirsiniz. Okulumuzda etkinliğinize özel hazırlanacak mönüler ile sizlere hem pastacılık  dersi hem de beraberinde grupça keyfini çıkarabileceğiniz güzel bir sofra organize edebiliriz

 

 

MEKAN KİRALAMA

PSA Akademi'nin U şeklinde özel tasarlanmış eğitim alanını lansman, basın toplantıları, bayi toplantıları gibi organizasyonlarınız için kiralayabilirsiniz. Bu mekan TV programları ve fotoğraf çekimleri için benzersizdir. Ayrıca konuklarınıza PSA Akademi içinde bulunan kafeterya alanında etkinliklerinizde kahvaltı ve benzeri ikramlar sunabilirsiniz.

 

ARGE /Culinary Innovation

Aklınızdaki fikirleri realiteye dökmek her zaman kolay değildir. Amacınıza yönelik kazanımlar için doğru kişilerle işbirliği yaparak hedefinize yön verebilir; hızlı adımlarla ilerleyerek ideallerinize kavuşabilirsiniz.

PSA Akademisi ekibi olarak yiyecek ve içecek sektöründeki açılımlarınız için size gerekli danışmanlık hizmetini sağlıyoruz.

 

 Deneyimli şeflerimiz ve uzman kadromuzla beraber pastane kurulumu ve yapılandırılması için gerekli aşamaların planlanması, personel eğitimlerinin organize edilmesi, mevcut müşteri potansiyelinin arttırılması gibi konularda ihtiyaç duyacağınız teknik destek ve bilgileri sağlıyoruz.

 

Mevcut işletmenizin konumunu güçlendirmek, hizmetlerini yenilemek ve işletmenizi potansiyel müşterileriniz için daha cazip ve tercih edilir bir mekan haline getirmek için de bizden her türlü danışmanlık desteği alabilirsiniz.

 

PSA Akademi  beraber çalıştığı markalar için, deneyimli şef kadrosuyla beraber araştırma ve geliştirme hizmetleri veriyor. Verilen bu hizmetin kapsamında yeni çıkacak ürünlerin en ideal lezzete kavuşturulması için yürütülen denemeler ve lezzet testleri neticesinde firmaları piyasada kuvvetli bir şekilde konumlandıracak ürünler geliştiriyoruz.

 

Firmaların satış potansiyellerini arttırmak için geliştirdiğimiz çözüm önerileri doğrultusunda istenilen marka hedeflerine ulaşılması için gerekli desteği sağlıyoruz.

 

Tayin ettiğimiz demo şeflerimiz, amaca yönelik etkinlik organizasyonlarımız, belirli ürünlerin kullanımıyla geliştirdiğimiz tariflerimiz ve pastacılık kitap projelerimiz ile de beraber çalıştığımız markalara özel hizmetler sağlıyor ve marka gücünün arttırılmasında etkin rol oynuyoruz.