PSA MİNİ CLUB / PARTY

Çocuklar  eğlenirken öğreniyorlar

 

PSA AKADEMİ/ MİNİ CLUB  çatısı altında  yapılan tüm etkinliklerde

ana hedef eğlenirken öğrenmek. 6 - 14 yaş arasındaki çocuklar için

düzenlenen etkinliklerde çocuklar işi ustalarından öğrenme imkanı buluyor. Çocuklarınız kendilerine özel ekipmanlarla hem eğleniyorlar, hem de el becerilerini geliştiriyorlar.  PSA AKADEMİ/ MİNİ CLUB bünyesinde ailecek workshoplara katılabilir, eğlenceli doğum günleri planlayabilirsiniz. Bu sihirli atölyede okullar, kreşler, dernekler, vakıflar, iş yerlerinin çalışanlarının çocukları ile birlikte eğelenecekleri günler de düzenleniyor. Bunların yanında ilerleyen yıllarda pastacılığı meslek olarak seçmeyi düşünen 8 - 14 yaş aralığındaki çocuklar için mesleki beceri kazandırma amaçlı yaz okulu programları da hazırlanmaktadır.

 

AİLECE PİŞİRİYORUZ

 

Siz de çocuğunuzla beraber unutulmaz bir hafta sonu yaşamak istiyorsanız PSA AKADEMİ/ MİNİ CLUB workshop takvimine bakmadan plan yapmayın. Ailecek katılabileceğiniz etkinliklerimizde hem çok eğlenecek hem de birbirinden lezzetli cupcakeler ve mini pizzalar yapmayı öğreneceksiniz.

 

YAZ OKULU

 

Dünyanın en tatlı ve prestijli mesleklerinden biri olan pastacılığı ileride kendilerine kariyer olarak seçmek isteyen 8 - 14 yaş arası çocuklar için Şef Elif Çıtak yönetiminde 2 haftalık yaz okulu programları düzenleniyor. Çocuklara temel mesleki beceri kazandırmayı hedefleyen yaz okulunun sonrasında bütün çocuklar için ayrı ayrı mesleki disiplin ve pastacılık yeteneği konusunda geniş bir rapor  ve  sertifika alacaklar.

 

1.tur : 11 Temmuz - 22 Temmuz

2.tur : 25 Temmuz - 5 Ağustos

3.tur : 8  Ağustos - 19 Ağustos

4.tur : 22 Ağustos - 2 Eylül

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız

 

 

ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ

 

Çocuğunuzun bu özel gününde mutluluk dolu özel anlarını doya doya yaşamaları için deneyimli  PSA ekibi her şeyi organize etmekte. Çocukların en sevdikleri workshoplar,  aktiviteler,  yaş günü oyunları ve sürprizlerle dolu yaş günü partisinde velileri de unutmuyoruz. Bahçemizde çay-kahve ikramlarıyla güzel zaman geçirmesini sağlıyoruz. PSA Akademisindeki atölyemiz parti boyunca yalnızca sizin hizmetinizde olacaktır.

 

 

 

SATIN AL